Le Colombier

In de Vendée ligt Le Colombier. Dit is de naturistencamping waar in de zomer ook de NFN-Jongeren 2 weken naar toe gaan. Het is een mooie camping die gerund wordt door Nederlanders. Ze hebben diverse accommodaties.

Uw reisspecialist
Kies een reisspecialist Contact Boek direct of vraag offerte aan

In de Vendée ligt Le Colombier. Het is een mooie camping die gerund wordt door Nederlanders. Ze hebben diverse accommodaties.

Le Colombier is een 4-sterren naturistencamping in het zuiden van de Vendée, Frankrijk. Het is een mooie camping die gerund wordt door Nederlanders. De Vendée is onder meer bekend om zijn vele zonuren per dag en prachtige stranden. Le Colombier wordt het best omschreven als een rustige familiecamping en bevindt zich op een circa 50ha groot domein. Het terrein bestaat uit een vallei met beekje, een meer, oude hagen en weilanden met een weelderige flora, omgeven door 14 ha bos. Het centrale gedeelte van de camping is een middeleeuwse herenboerderij met toren en schuren.

Le Colombier staat bekend om de ruimte, de vrijheid, de goede en schone sanitaire voorzieningen en uiteraard het gezellige samenzijn in de bar en het restaurant. Buiten de vaste activiteiten, zoals broodjes en pizza’s bakken, jeu de boules-toernooien, hebben de gasten de mogelijkheid zelf iets te organiseren.

Taal:
De officiële taal in Frankrijk is Frans. In elke regio spreekt men wel zijn eigen dialect. In het toeristengebied kunt je als toerist terecht met Engels.

Munteenheid:
Net als in Nederland betaalt men in Frankrijk met de Euro. Bij de meeste banken kunt u met creditcards en Travellercheques terecht. Met een Nederlandse bank- of giro pinpas welke een maestro of cirrus teken vermeldt, kunt u bij de geldautomaten terecht. De pasjes van American Express, Diners Club, Visa, Master en Eurocard worden in bijna alle restaurants, winkels en benzinestations geaccepteerd.

Klimaat:
Het zomerklimaat in de Vendée is een gematigd zeeklimaat: veel zon, lekker warm en weinig regen. De winters zijn er vaak korter dan in Nederland, maar het kan er wel vriezen en af en toe is er ook sneeuw te vinden.

 Klimaattabel Nates, Vendee
apr mei jun jul aug sep okt
 Gemiddelde temperatuur 15 18 22 24 24 22 17
 Gemiddeld aantal uren zon per dag 6 7 8 9 8 6 5
 Gemiddeld aantal dagen neerslag 14 16 12 11 12 15 16

 

 

 

Bron: klimaatinfo

Wij hebben voor u Samonatura bezocht en vonden het een heerlijk resort.

Faciliteiten & Ontspanning

  • Goed en modern sanitair, met voorzieningen voor gehandicapten. (In totaal 4 sanitairgebouwen; waaronder 1 ecologisch gebouw).
  • Bar met restaurant en afhaal snacks
  • Een winkel met kruidenierswaren en elke dag vers brood.
  • Internationale bibliotheek
  • Prachtig verlicht en verwarmd zwembad met groot terras en ligstoelen
  • Grote buitenjacuzzi
  • WiFi (betalend)
  • Sauna
  • Jacuzzi
  • Hamam (Turks stoombad)
  • Massage of Reiki op afspraak
  • Volleybal, tafeltennis, jeu de boules, speelplaats en zandbak
  • Trampolines
  • Fitness park (gratis)
  • Gemarkeerde wandelpaden door de bossen op ons terrein (14 ha bos)
  • Visvijver
  • Alleen gasbarbecues toegestaan
  • Verhuur koelkasten, wasmachine, droger
  • Wij spreken Nederlands, Frans, Engels en Duits.
  • In het hoogseizoen organiseren wij animatie voor de jeugd en muziekavonden voor alle gasten
  • Bakker/kruidenier (1 km)
  • Supermarkt (6 km)

Auto:
Le Colombier is circa 909 km vanaf Utrecht.
Een auto (of huurauto) is een goede manier om door Frankrijk te reizen en handig voor als je iets afgelegen plekken wilt bezoeken. De wegen in Frankrijk zijn van goede kwaliteit. Op de snelwegen wordt geregeld aangegeven waar de dichtstbijzijnde benzine stations/restaurant, picknick gebieden zijn. Hou er rekening mee dat je op de Franse snelwegen tol moet betalen. Bij de tolpoorten kunt u met creditcard of contant betalen.

Verder dien je in bezit te zijn van Internationale Verzekeringsbewijzen oftewel de groene kaart als je met eigen auto gaat. In Frankrijk is het verplicht om een alcoholtester in de auto te hebben.

Een Nederlands rijbewijs volstaat, een internationaal rijbewijs is dus niet noodzakelijk.

Le Colombier biedt u 176 ruime kampeerplaatsen, geschikt voor tent, caravan of camper. Op korte afstand van uw plek vindt u elektra- en wateraansluitingen. Verder kunt u bij ons een ingerichte 4-persoonstent huren of een 2- danwel een 4-persoons Mobilhome. Het is niet toegestaan om in de woningen te roken.

NIEUW! Mobilhome Azalée
Volledig ingericht voor maximaal 4 personen, met groot half overdekt terras, 2 slaapkamers (1 met bed van 160x190cm en 1 met 2 bedden van 80x190cm), salon, badkamer met wc, keuken. Televisie inbegrepen, alleen franse zenders.

Mobilhome Duo
Volledig ingericht voor maximaal 2 personen, met eigen terras; 1 slaapkamer (bed van 140x190cm), salon, badkamer met wc, keuken. Televisie inbegrepen (alleen franse zenders).

Mobilhome Loggia
Volledig ingericht voor maximaal 4 personen, met groot eigen terras, 2 slaapkamers (1 met bed van 140x190cm) en 1 met 2 bedden van 80x190cm) salon, groot raam, badkamer met wc, keuken. Televisie inbegrepen, alleen franse zenders.

Mobilhome Riviera
Volledig ingericht voor maximaal 4 personen, met groot eigen terras, 2 slaapkamers (1 met bed van 140x190cm) en 1 met 2 bedden van 80x190cm) salon, badkamer met wc, keuken. Openslaande deuren naar het terras. Televisie inbegrepen, alleen franse zenders.

Mobilhome Selenia
Volledig ingericht voor maximaal 4 personen (of 2 volwassenen en 4 kinderen), met groot eigen terras, 2 slaapkamers (1 met bed van 140x190cm) en 1 met 2 bedden (van 80x190cm), salon met salontafel + eethoek met 4 stoelen, badkamer, wc, keuken. Televisie inbegrepen, alleen franse zenders.

Chalet Pili Pili 2
Volledig ingericht voor maximaal 4 personen, met groot eigen terras, 2 slaapkamers (1 met bed van 140x190cm) en 1 met 2 bedden (van 80x190cm), salon, eethoek, badkamer, wc, keuken. Televisie inbegrepen, alleen franse zenders.

Chalet Pili Pili 3
Volledig ingericht voor maximaal 6 personen, met groot eigen terras, 3 slaapkamers (1 met bed van 140x190cm) en 2 met 2 bedden (van 80x190cm), salon, eethoek, badkamer, wc, keuken. Televisie inbegrepen, alleen franse zenders.

Luxury Lodge
Volledig ingericht voor maximaal 5 personen, met groot eigen terras (30m²), 2 slaapkamers (1 met bed van 160x200cm) en 1 met 3 bedden (van 80x200cm) waarvan een stapelbed, salon, badkamer, wc, keuken. Televisie is inbegrepen (alleen franse zenders).

      Prijs per woning per week:
      Op basis van logies.

      Verplichte toeslagen: Bij boeking voor een camping plaats wordt er € 15,- berekent als reserveringskosten. Bij het meenemen van uw huisdier in een woning zijn de schoonmaakkosten verplicht.

      Speciale aanbiedingen: vroegboekkorting = -15% voor boeking voor 31/12/2020, -10% tot 31/03/2021 minimaal 1 week. Cumulatief met langverblijfskorting. Boekingskosten terug betaald tot 31/03/2020 (bij plaatsen).

      Langverblijfskorting X=Y, 14=12, 21=18, 28=24, 35=30.

      Optioneel: Kinderbed en kinderstoel zijn op aanvraag gratis te verkrijgen. Huisdieren zijn niet toegestaan in Capucine en Azalée

      Gasten hoeven alleen eigen handdoeken/theedoeken etc. zelf mee te nemen. Deze zijn ook te huren voor 6€ per pakket/verblijf (1 pakket = 1 grote handdoek + 1 kleine handdoek + 1 washand + 1 theedoek).

      Prijzen zomer 2021

       01/04-20/05
      06/09-29/09
      21/05-08/07
      23/08-05/09
      09/07-22/08
      Mobilhome Duo315455658
      Mobilhome Loggia350511742
      Mobilhome Riviera385560812
      Mobilhome Azalée420609882
      Mobilhome Selenia420609882
      Mobilhome Capucine455658952
      Chalet Pili Pili 2385560812
      Chalet Pili Pili 34907141036
      Luxury Lodge5257631106

      Alle prijzen die vermeld staan zijn in Euro, tenzij anders vermeld. De prijzen zijn excl. € 25 administratiekosten per boeking, lokale belastingen, eventuele verhoging in luchthavenbelasting, brandstoftoeslagen en veiligheidstoeslagen en € 2,50 calamiteitenfonds. Prijswijzigingen voorbehouden! Wij behouden ons het recht voor om de reissommen te wijzigen indien veranderingen in de vervoerskosten, verschuldigde heffingen (bv brandstof- of geluidshindertoeslagen) en toepasselijke wisselkoersen daartoe aanleiding geven (NB een aantal locaties worden in Amerikaanse Dollarprijzen aangeleverd). Verhogingen van deze kosten zullen daarbij worden doorberekend. Indien u in een drukke periode op vakantie wilt gaan en de vluchten zitten vol bij de luchtvaartmaatschappij waarmee wij samenwerken, dan kan het voorkomen dat u met een toeslag toch nog de reis kan boeken. Dit gaat uiteraard in overleg met u. Het is ook mogelijk om vanaf Brussel en diverse Duitse luchthavens te vliegen naar veel van onze bestemmingen. Tarieven zijn op aanvraag bij Internatuur.NB: Internatuur rekent € 20 per ticket voor Corsica Ferries en E-tickets (internet tickets bijv. Transavia ) en € 40 per ticket voor lijndiensten zoals losse tickets KLM/ Iberia. Op dit moment zijn bij bijna alle chartervluchten de prijzen exclusief eten en drinken. Eten en drinken zijn wel aan boord te koop.

      LET OP: Bij lijndienstreizen (vliegtuig, boot (Jackpot-tarief), bus, etc.) kan het voorkomen dat wij een goedkoop tarief kunnen boeken voor u. Bij dit tarief zit de voorwaarde dat het ticket niet gewijzigd of geannuleerd kan worden. Is dit wel nodig, dan zijn de kosten 100%. Bij chartervluchten zijn de annuleringskosten 100% bij vertrek binnen 4 weken. Deze voorwaarden wijken af van de ANVR-voorwaarden. Heeft u een geldige reden om te annuleren dan worden deze kosten gedekt, mits u een annuleringsverzekering heeft afgesloten.

      Afwijkende reisperiodes dan vermeld, zijn altijd mogelijk. Neem hiervoor contact op met onze reserveringsafdeling.

       

      Mobilhome Azalée
      1/4-personen. Oppervlakte circa 28 m2
      Mobilhome Duo
      1/2-personen. Oppervlakte circa 18 m2
      Mobilhome Loggia
      1/4-personen. Oppervlakte circa 24 m2
      Mobilhome Riviera
      1/4-personen. Oppervlakte circa 27 m2
      Mobilhome Selenia
      1/4-personen. Oppervlakte circa 34 m2
      Chalet Pili Pili 2
      1/4-personen. Oppervlakte circa 26 m2
      Chalet Pili Pili 3
      2/6-personen. Oppervlakte circa 27 m2
      Luxury Lodge
      1/4-personen. Oppervlakte circa 40 m2