La Sablière

  • Destination:
  • Duration: 7 dagen
  • Price: €272

Aan de karakteristieke rivier de Cèze ligt bij het plaatsje Saint-Privat-de-Champclos, de mooie familiecamping Domaine de la Sablière.

Uw reisspecialist
Kies een reisspecialist Contact Boek direct of vraag offerte aan

Aan de karakteristieke rivier de Cèze ligt bij het plaatsje Saint-Privat-de-Champclos, de mooie familiecamping Domaine de la Sablière. De accommodaties op deze camping zijn goed uitgerust voor gezinnen met kinderen. De camping ligt middenin de natuur en u heeft hier soms het gevoel dat de tijd even stilstaat. Wie wil dat nu niet in de vakantie?

Taal:
De officiële taal in Frankrijk is Frans. In elke regio spreekt men wel zijn eigen dialect. In het toeristengebied kunt u als toerist terecht met Engels.

Munteenheid: 
Net als in Nederland betaalt men in Frankrijk met de Euro. Bij de meeste banken kunt u met creditcards en Travellercheques terecht. Met een Nederlandse bank- of giro pinpas welke een maestro of cirrus teken vermeldt, kunt u bij de geldautomaten terecht. De pasjes van American Express, Diners Club, Via, Master en Eurocard worden in bijna alle restaurants, winkels en benzinestations geaccepteerd.

Klimaat:
In de Ardèche en ter zuiden hiervan heerst een landklimaat met mediterrane invloeden. De zon schijnt overvloedig en ook de winters zijn niet erg koud. De Mistral heeft hier ook invloed en kan grote temperatuurverschillen laten ontstaan. De Ardèche is met name bekent door zijn Gorges, diepe uitgesleten dalen waar een rivier doorheen loopt. Aan weerszijde van de rivier stijgt het landschap weer snel en zijn prachtige natuurgebieden en bossen te vinden.

 Klimaattabel Ardèche              
 

apr

mei

jun

jul

aug

sep

okt

 Gemiddelde temperatuur

15

19

24

28

25

23

17

 Gemiddeld aantal uren zon per dag

6

7

9

10

8

7

4

 Gemiddeld aantal dagen neerslag

14

16

11

12

11

12

15

               

 

 

 

Faciliteiten:
– Wasserette
– Ruim gesorteerde supermarkt
– Bakker
– Restaurant
– Afhaalmaaltijden
– Biologische produkten
– Bar

Ontspanning:
– Zwembad
– Rivier
– Miniclub voor kinderen van 3-7 jaar
– Jongerenanimatie van 7-12 jaar
– Wellnesscentrum met sauna en stoombad
– Massage
– Aqua gym
– Fitness
– workshops, creatieve cursussen
– Sportieve activiteiten zoals bijv. badminton, basketbal, volleybal, tennis, tafeltennis en jeu de boules
– Handboogschieten
– Kanoën
– Biljart
– Disco
– Er worden diverse (avond)evenementen georganiseerd

Per auto:
 La Sablière is circa 1110 km van Utrecht.
Een auto (of huurauto) is een goede manier om door Frankrijk te reizen en handig voor als je iets afgelegen plekken wilt bezoeken. De wegen in Frankrijk zijn van goede kwaliteit. Op de snelwegen wordt geregeld aangegeven waar de dichtstbijzijnde benzine stations/restaurant, picknick gebieden zijn. Houdt u er rekening mee dat je op de Franse snelwegen tol moet betalen. Bij de tolpoorten kunt u met creditcard of contant betalen.

Verder dient u in bezit zijn van Internationale Verzekeringsbewijzen oftewel de groene kaart als u met eigen auto gaat. In Frankrijk is het verplicht om een alcoholtester te hebben in de auto.

Een Nederlands rijbewijs volstaat, een internationaal rijbewijs is dus niet noodzakelijk.

Per bus:
U kunt ook kiezen om met de bus te gaan. Dit gaat via busmaatschappij Eurolines. U stapt dan op bij de dichtstbijzijnde vertrekhalte /verzamelplaats. Vanuit hier gaat u rechtstreeks naar de bestemming Montpellier of Nîmes en daar dient u een huurauto, taxi of bus of trein naar uw eindbestemming te nemen.

Met het vliegtuig:
Er zijn mogelijkheden om vanaf Amsterdam of Düsseldorf naar Montpellier of Nîmes te vliegen. De vluchten naar Bordeaux zijn met een overstap. Vanwege de afstanden naar de accommodaties raden wij u aan om een huurauto er bij te nemen.

Informatie over de vluchtdagen en de autohuur kunt u bij ons opvragen.

Tenten
De verschillende tenten zijn geschikt voor 2 tot 5 personen. Deze zijn uitgerust met een keukenblok. U kunt gebruik maken van het openbare sanitairgebouw. Er zijn verschillende slaapkabines met 2-persoonsbedden van 140cm breed of met 1-persoonsbedden van 80cm breed. Alle tenten hebben een terras met tuinmeubilair. Dekens en kussens zijn inbegrepen, maar u dient zelf zorg te dragen voor het beddengoed en de handdoeken. Dit is in 2021 niet te huur.

Mobilhomes
De verschillende mobilhomes zijn geschikt voor 2 tot 8 personen. Deze zijn uitgerust met woonkamer met slaapbank, compleet ingerichte keuken voor het aantal personen dat er gebruik van kan maken. Er zijn kookplaten (gas of elektra), koelkast, magnetron, koffiezetapparaat en sommige hebben een afzuigkap. Vaak is er een eettafel en slaapbank in de woonkamer.  De mobilhomes hebben 1, 2 of 3 slaapkamers met Franse bedden, tweepersoonsbed 140×190 en 2 x eenpersoonsbedden van 80×190 cm. De badkamers hebben een douche en wastafel en apart toilet. Ze hebben allemaal een terras, sommige zijn half overdekt. Ligbedden en TV zijn te huur voor bij uw mobilhome. De foto’s zijn slechts voorbeelden. Dekens en kussens zijn inbegrepen, maar u dient zelf zorg te dragen voor het beddengoed en de handdoeken. Dit is in 2021 niet te huur.

Chalets
De verschillende chalets zijn geschikt voor 2 tot 7 personen. Deze zijn uitgerust met woonkamer met compleet ingerichte keuken voor het aantal personen dat er gebruik van kan maken. Er zijn kookplaten (gas of elektra), koelkast, magnetron, koffiezetapparaat en sommige hebben een afzuigkap. Vaak is er een eettafel en slaapbank in de woonkamer.  De chalets hebben 1 (Lavande) of 2 slaapkamers (de rest) met Franse bedden, tweepersoonsbed 140×190 (bij Bellevue en Mas 160×200) en eenpersoonsbedden van 80×190 cm of stapelbed. De badkamers hebben een douche en wastafel en toilet of er is een aparte toilet. Ze hebben allemaal een terras, sommige van hout en/of overdekt met tuinmeubilair. Dekens en kussens zijn inbegrepen, maar u dient zelf zorg te dragen voor het beddengoed en de handdoeken. Dit is in 2021 niet te huur.

Klik hier om de uitgebreide informatie over de verschillende accommodaties te lezen.

      Prijsinformatie:

      Speciale aanbieding:
      10% voor alle verblijven van 10 dagen en meer (van 30/03 tot 08/06 en van 24/08 tot 29/09)
      20% voor alle verblijven van 14 dagen en meer (van 30/03 tot 08/06 en van 24/08 tot 29/09)
      25% voor alle verblijven van 18 dagen en meer (van 30/03 tot 08/06 en van 24/08 tot 29/09)

      Verplichte toeslagen ter plaatse te voldoen:
      Toeristenbelasting: € 0,61 p.p. per nacht vanaf 18 jaar.

      Optionele toeslagen ter plaatse te voldoen:
      Schoonmaakkosten: 58 € voor ingerichte tenten (Bengalen, Kiwi’s, Cévenoles, Cocons en Zonnebloemen), 99 € voor Mas, Bellevue en Balcons de la Cèze chalets, 77 € voor andere soorten huur. Verhuur van lakens per week: € 9 per paar. halfpension (ontbijt, lunch of diner, prijs per persoon per week): 150 € per volwassene en 75 € per kind (tot 10 jaar inbegrepen). Een babyset (bed, stoel en badje) is bij reservering gratis aan te vragen.

      Aankomst- en vertrekdagen:
      Zaterdag tot zaterdag of zondag tot zondag volgens uw keuze en volgens onze beschikbaarheid van 22 juni tot 18 augustus 2019.

      Prijs per week:
      o.b.v. logies. De prijzen voor losse nachten wijken af van de prijzen voor hele weken. La Sablière heeft vele verschillende type woningen. Vraag een reisvoorstel aan voor de exacte prijzen.

      Prijzen zomer 2021

      TypePeriode      
      27/03-23/04
      11/09-03/10
      24/04-28/0529/05-02/0703/07-09/0710/07-20/0821/08-27/0828/08-10/09
      Tent Bengali-235380445569335219
      Tent Cévenole Luxe229325419509635449249
      Mobilhome Acacia319475509609689669349
      Mobilhome Amandier/Olivier469565619745825795489
      Mobilhome Alisier/Hélios555605735815955855585
      Chalet Lavande429535609715825749459
      Chalet Les Balcons de la Céze6296997659191119969659

      Alle prijzen die vermeld staan zijn in Euro, tenzij anders vermeld. De prijzen zijn excl. € 25 administratiekosten per boeking, lokale belastingen, eventuele verhoging in luchthavenbelasting, brandstoftoeslagen en veiligheidstoeslagen en € 2,50 calamiteitenfonds. Prijswijzigingen voorbehouden! Wij behouden ons het recht voor om de reissommen te wijzigen indien veranderingen in de vervoerskosten, verschuldigde heffingen (bv brandstof- of geluidshindertoeslagen) en toepasselijke wisselkoersen daartoe aanleiding geven (NB een aantal locaties worden in Amerikaanse Dollarprijzen aangeleverd). Verhogingen van deze kosten zullen daarbij worden doorberekend. Indien u in een drukke periode op vakantie wilt gaan en de vluchten zitten vol bij de luchtvaartmaatschappij waarmee wij samenwerken, dan kan het voorkomen dat u met een toeslag toch nog de reis kan boeken. Dit gaat uiteraard in overleg met u. Het is ook mogelijk om vanaf Brussel en diverse Duitse luchthavens te vliegen naar veel van onze bestemmingen. Tarieven zijn op aanvraag bij Naturist2Go.

      NB: Naturist2Go rekent € 20 per ticket voor Corsica Ferries en E-tickets (internet tickets bijv. Transavia ) en € 40 per ticket voor lijndiensten zoals losse tickets KLM/ Iberia. Op dit moment zijn bij bijna alle chartervluchten de prijzen exclusief eten en drinken. Eten en drinken zijn wel aan boord te koop.

      LET OP: Bij lijndienstreizen (vliegtuig, boot (Jackpot-tarief), bus, etc.) kan het voorkomen dat wij een goedkoop tarief kunnen boeken voor u. Bij dit tarief zit de voorwaarde dat het ticket niet gewijzigd of geannuleerd kan worden. Is dit wel nodig, dan zijn de kosten 100%. Bij chartervluchten zijn de annuleringskosten 100% bij vertrek binnen 4 weken. Deze voorwaarden wijken af van de ANVR-voorwaarden. Heeft u een geldige reden om te annuleren dan worden deze kosten gedekt, mits u een annuleringsverzekering heeft afgesloten.

      Afwijkende reisperiodes dan vermeld, zijn altijd mogelijk. Neem hiervoor contact op met onze reserveringsafdeling.

      Tent

      Tenten voor 2-5 personen.

      Mobilhome

      Mobilhomes voor 2-8 personen.

      Chalet

      Chalets voor 2-7 personen.